Öne Çıkanlar DSÖ Mikro Dalga Mustafa Akıncı Twitter Assoc. Prof. Dr. Mustafa Erdoğan SÜRAT

3 H!!! (Harris, Haines ve Hamburg)

Abdurrahman DİLİPAK

Hani Baron, Barones derler ya. Biden “Dünyaya liderlik edecek ve Amerikan liderliğini yeniden kuracak” isimlerden oluştuğunu söylediği kabinesinin isimlerini tek tek tanıtmaya devam ediyor. Son açıkladığı isim, ülkenin siyasi olarak en kritik görevi olan Ulusal İstihbarat / Güvenlik Direktörü Avril Haines (*) oldu. Bu hatun kişi Avukat. 29 Ağustos 1969 doğumlu (51 yıl yaşında), David Davighi ile evli. Demokrat görünümlü Globalist. Eğitim: Johns Hopkins Üniversitesi, Chicago Üniversitesi, Georgetown Üniversitesi, Avcı. Babası Thomas H. Haines, Annesi AdrienneRappaport. Anne de baba da tanınmış Yahudi ailelerden geliyor. Aşkenazi, Kohen.

Biden gelirse şu isimlere dikkat edin: Kamala Harris, Avril Haines, Margeret Hamburg.(**) Yani KAM/HHH. Yan, Kamala, Avril, Margeret Ya da Harris, Haines ve Hamburg.

Bu Avril Haines Biden’in ekibinde Ulusal Güvenlikten sorumlu olacak. Eskiden beri CIA ile bağlantılı. CIA’nın suikast planlarının senaryolarının arkasında bu ismin olduğu söyleniyor.

Biden aslında Demokrat görünümlü bir Globalist. Haines eski bir Wodofon yöneticisi. Yani Rothchildlerden.

Bu kadın sadece CIA ile bağlantılı değil, CFR ile de ilişkili. Obama ile de çalışmış. Colombia Üniversitesi ile Global meyndan okuma / Güç ve cesaret gösterisi projesinde  çalışmış. Aslında bu proje, Covid sürecindeki bütün enstrümanları kapsıyor.

John Hopkins Üniversitesi ile uygulamalı fizik çalışmış. Çok yönlü genç ama önemli projelerde yer alan biri. Bu alanda Brookings Institution isimli düşünce kuruluşu ile de çalışmaları var. West Exec’de Jeopolitik strateji danışmanı. 2017’de bir örgütlenmeye gidiyor, bu hanım orada merkez komite üyesi. Örgütün adı, “Ulusal Askeri ve Kamu Güvenliği Komisyonu”. Devlet tarafından kurulmuş bir Birleşik Devletler federal danışma kuruluşu. Bu arada, “Adrian’s Cafe and Bookstore” diye bir kafe açar, ama bugün internetten bu kafe ile ilgili bilgilere ulaşamıyorsunuz.(!?) Kimbilir belki de burası da “Pizza gate” gibi bir “Cafegate” skandalının sırlarını taşıyordur.

Şurası önemli. Bu birey 2019’da 201. Etkinlik olarak Johns Hopkins Üniversitesinde “sağlık ve güvenlik, P3 Pandemi masası” masasında aktif bir üye. Ekim 2019’d yapılıyor bu toplantı ve  Bill Gates ve Melinde vakfı, Open Philanthropy Project, Robertson Fondation, The Economist de bu çalışmanın sponsoru. Harika değil mi?. Bu hanımın diğer ilgi alanı Uluslararası göç. Şimdi dikkat: “Nükleer tehdit, Canlı hayat üzerinde  radyolojik tehdidi azaltma” konusunda hazırlık çalışmalarını yönetiyor. Üni. of Chicago, John Hopkins, Georgetown Üni’de okumuş ve bir çok ortak çalışmalar yapmış.Bütün bunlar size bir şey anlatmıyorsa size ne diyebilirim.

Haines’in ilişkili olduğu, konu, kişi ve kurumlara gelince, 5G, CoVID, Global aşı eylem grubu, Salgına karşı eylem komitesi, DSÖ, Sağlık istatistikler ve gelişmeleri izleme grubu, Kofi Annan, Rocofeller fonu, Bill Gates Fonu, Wuhan Viroloji enstitüsü, Moderne İnc., mRNA1279, Salgın hastalık takip ve denetleme merkezi, Milli Biolojik savunma merkezi NBACC, Nükleer tehdit merkezi, Margeret Hamburg, BlombergFunded. Bomberg, Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerine ulaşmak için digital takip ve kontrol merkezi ( Ki Türkiye’de bir çok akademisyen, politikacı, bürokrat, STK ve firmanın, bu örgütle birlikte çalıştığı iddiası var) Tabi ki maksat, barış ve refah, daha iyi bir dünya!?

Biraz da Margaret Hamburg’da bakalım mı? 1955 doğumlu, Amerikan Bilimsel İlerleme Derneği (AAAS) Yönetim Kurulu Başkanı. Dr. Halk sağlığı konusundauzman. ABD Gıda ve İlaçİdaresi FDA’da önemli bir kişi. Harvard mezunu. Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü , Ulusal Sağlık Enstitüleri Direktör Yardımcısı da dahil olmak üzere çeşitli görevlerde bulundu . 1991'de Hamburg, New York Şehri Sağlık ve Zihinsel Hijyen Departmanı'nın Komiseri olarak atandı. Biyo terörizme hazırlık programını hazırlayan kişi. DahasıKamu güvenliğine karşı Nükleer, biyolojik ve kimyasal Tehdit Girişimine karşı mücadele çerçevesinde biyolojik tehditleri önleme, tespit etme ve bunlara yanıt verme çabalarına öncülük etti. CFR üyesi, Clinik Farmakoloji konularında çalışmaları var. 2014’de dünyanın engüçlü 100 kadını arasında sayılmıştı.

İlişkili olduğu kuruluşlara gelince, GAVI Alliance , Commonwealth Fund, Simons Vakfı, Kanser bağışıklık terapisi için Parker Enstitüsü, Kent Enstitüsü ve Amerikan Doğa Tarihi Müzesi . O da bir üyesidir Harvard Üniversitesi Küresel Danışma Konseyi, Harvard Tıp Okulu Fellows Kurulu, Dünya Demans Konseyi ve Küresel Sağlık Bilimsel Danışma Kurulu için Bill ve Melinda Gates Vakfı. Ayrıca SalgınHazırlık Girişimi Koalisyonu (CEPI) için Ortak Koordinasyon Grubu Başkanıdır. Hamburg daha önce Rockefeller Vakfı , Rockefeller Üniversitesi , Nathan Cummings Vakfı , Conservation International ve Henry Schein Inc. Yönetim Kurullarında görev yaptı. 2020 yılında Hamburg, Dış İlişkiler Konseyi tarafından, Salgın Hazırlığ ıİyileştirmeye Yönelik Bağımsız Görev Gücü olarak hizmet vermek üzere atandı ve Sylvia Mathews Burwell ve Frances Fragos Townsend'in eşbaşkanlığını yaptı.1985-1986 yılları arasında New York Rockefeller Üniversitesi'nde sinirbilim ve Maryland, Bethesda'daki Ulusal Ruh Sağlığı Enstitüsü'nde nörofarmakoloji (ilaçların sinir sistemi üzerindeki etkisinin incelenmesi) araştırmaları yaptı.1989'dan 1990'a kadar Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü'nün müdür yardımcısıydı. Burada AIDS ve bulaşıcı hastalıklar araştırmasına odaklandı. Stratejik ve Uluslararası Çalışmalar Merkezi'nde önemli bir üye. Tıbbi tedarikçi Henry Schein, Inc., The Century Foundation, Doctors of the World , The Project on Emerging Nano technologies , The New York Academy of Medicine , American Societyfor Microbiology Publicand Scientific Affairs Board'un kurullarında görev yapmıştır., CIA IntelligenceScienceBoard’un önemli bir üyesi.

Bilgisayar bilimcisi ve yapay zeka uzmanı Peter Fitzhugh Brown(Brown , bir New York hedge fonu olan Renaissance Technologies'in direktörüdür.) ile evli. Annesi bir Afro Amerikalı. Baba bir Yahudi lobisinin önemli adamlarından biri.

Birileri hala aşı, Chipli bileklikte ve mevcut politikaları sürdürmekte kararlı mı. Karşı çıkanları bastıracak mısınız, susturacak mısınız. Böyle bir şey Dijitar diktatörlük, dijital kölelik olur. Cumhurbaşkanı ne diyor, birileri ne yapıyor.

Bu senaryonun arkasında kimler var bakın. Aşağıda Hamburg’un parmak izleri olan  akademik ya da örgütsel çalışmalarının bazılarının konu başlıklarını göreceksiniz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Esselamumenittebealhuda ve dua ile

(*)Avril Haines, Columbia Üniversitesi’nde kıdemli araştırma uzmanıdır. Johns

Hopkins Üniversitesi Uygulamalı Fizik Laboratuvarı Kıdemli Üyesi; Askeri, Ulusal ve Kamu Hizmeti Ulusal Komisyonu üyesi; ve WestExec Advisors'ta bir müdür. Son yönetim sırasında, Dr. Haines, Başkan Yardımcısı ve Ulusal Güvenlik Danışmanı Baş Yardımcısı olarak görev yaptı. Ayrıca CIA Müdür Yardımcısı ve Ulusal Güvenlik Konseyi Hukuk Müşaviri olarak görev yaptı.

(**) Hamburg MA. (2012). Bilim ve düzenleme: FDA’nın nanoteknoloji ürünlerinin düzenlenmesine yaklaşımı. Bilim. Cilt 336 (6079): 299-300 / Hamburg MA, Collins FS. (2010). Kişiselleştirilmiş ilaca giden yol. New England Tıp Dergisi. Cilt 363 (4): 301-4 / Hamburg, MA, Levi, J., Elliott, K. ve Williams, L. (2008). Mikroplar küreselleşiyor: ortaya çıkan bulaşıcı hastalıklar neden Amerika için bir tehdit oluşturuyor?

Amerika’nın Sağlığına Güven / Hamburg, MA (2007). Halk sağlığı ve Çin: ortaya çıkan hastalıklar ve sağlığa yönelik zorluklar. İçinde: KM Campbell ve W. Darsie (editörler). 21.

Yüzyılda Çin Yürüyüşü: Aspen Srategy Group’un Raporu. Washington DC: Aspen Enstitüsü, s. 61–76 / Hamburg, MA (2002). Biyoterörizm: ortaya çıkan bir tehdide cevap vermek. Biyoteknolojide Eğilimler. Cilt 20 (7): 296-298 / Hamburg, MA (2002). Biyoterörizme hazırlanıyor ve önleniyor.

Bilim ve Teknolojide Sorunlar. Cilt 18 (2): 27-30 / Smolinski, MS, Hamburg, MA ve Lederberg, J., Editörler (2003) Sağlığa Yönelik Mikrobiyal Tehditler: Ortaya Çıkma, Tespit ve Yanıt. Washington DC: Ulusal Akademiler Basını / “Zerhouni E ve Hamburg M. (2016). Küresel düzenleyici uyumlaştırma ihtiyacı: Bir halk sağlığı zorunluluğu. Science Translational Medicine. Cilt 8 (338)” / With Hamburg, Bağımsız Görev Gücü Raporu No. 78

- Pandemiye Hazırlığı İyileştirme: COVID-19 Dış İlişkiler Konseyi’nden Dersler, Ekim 2020.

Anahtar Kelimeler:
Bill GatesBidenCFR
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.