Öne Çıkanlar BIONTECH Çanakkale Aleksandr LUKAŞENKO Magufuli Sağlık Bakanlığı

5Gvirus  Platformu Kuruldu

5GVirüsnews Platformu sözcüsü Muammer Karabulut, basına Corona virüsü ile olarak dünyada yasama, yürütme ve yargı alanında yapılan çalışmalar, basında, STK nezdinde ve iş dünyasında  yapılan çalışmaların ve tartışmaların izlenmesi, değerlendirilmesi derecelendirilmesi ve bu konuda yönetime, politika kurullarına ve ilgili bilim kurullarına bilgi sağlamak ve danışmanlık hizmeti vermek üzere Dışişleri Bakanlığı, İletişim Başkanlığı ve AA’nın katılımı ile bir COVİD’19 Ajansı kurulması çağrısında bulundu.

Karabulut ayrıca ULAK Projesi çerçevesinde, 5G testlerine başlanmasını çevre ve insan sağlığı açısından kaygı verici bulduğunu söyledi. Karabulut bu konularda şöyle dedi, COVİD’19’un sentetik bir virüs olup olmadığı, bir biyolojik silah olarak kullanılmadığı konusunda tüm dünyada siyaset, bilim, sivil toplum çevrelerinde önemli tartışmalar yaşanmaktadır. İnsanlara Chip takılması yanında, Starlink projesi ile uzayın işgali korona tartışmasının gölgesinde kalmaktadır. COVİD’19 ile ilgili aşı kampanyasının kısırlaştırıcı etkisi üzerinde de yoğun tartışmalar söz konusudur. Bu konu artık bir “Milli Güvenlik” sorunu olmasının ötesinde global bir tehdit olarak algılanmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü bu süreçte adeta köşeye sıkıştırılmıştır. Konu artık bir çok ülkede yargıya taşınmış bulunmaktadır.

Artık, Trump’un “100 yılın projesi” dediği projenin bir “Siber Army” projesi olduğunu biliyoruz. Siber orduların üretilmeye başlandığı Suudi Arabistan’daki NEOM Siber City’nin yüzölçümü, 26.5 bin kilometre karedir. NEOM, coğrafi bakımdan yüksekliği deniz seviyesinin 2.500 metre üzerine çıkan dağlarla çevrelenecek. 500 milyar dolarlık maliyetle kurulacak olan NEOM, tarihin en pahalı yatırım projesi olarak kabul edilecek. Suudi Arabistan , Mısır ve BAE yönetimini cür’etkar kılan bu projedir. Bu rakam, NEOM’da, robot sayısının insan sayısından fazla olacağı dünyanın ilk kenti olacak. Starlin projesi ile dünyanın her noktası, yeraltı, yerüstü, deniz altı ve üstü tamamen izlenebilir hale getirilmesinin ötesinde RF ve Laser silahları ile uzaydan hedef alınabilecektir. Bu konuda diğer önemli bir teknoloji 5G teknolojisidir. COVİD’19 ve G5 birbirinden ayrı konular değildir ve aynı Puzzle’nin parçalarıdır. Büyük fotoğraf önümüze konularak, uzak çalışmaları, 5G gibi bilişim, iletişim teknolojilerinin izlenmesi acil ve hayati bir konudur. Bu anlamda Elon Musk, Bill Gates ve Huawei’nin yakın takibe alınması, haberleşme, uzay ve savunma alanında 5G çalışmaları derhal durdurulmalıdır. Bu konu yarın, insan, hayvan, bitki sağlığı yanında, Milli Güvenlik açısından telafisi mümkün olmayan hayati riskler oluşturabilir..

Platform olarak biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu maksatla uluslararası bir network oluşturmak için çalışıyoruz. Dünyadaki diğer benzer inisiyatiflerle de temas kurarak, yasama, yürütme, yargı, STK, media, bilim ve Cemaat yapıları ile de işbirliği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda ULAK’ın 5G test çalışmalarını ile ilgili bütün çalışmaları durdurmaya davet ediyoruz. Bu konu her din, siyasi ve ideolojik görüşten insanları hayati anlamda ilgilendiren bir konudur ve bu konuda herkesi duyarlı olmaya ve işbirliğine çağırıyoruz. Biz Dünya Sağlık Örgütü’nün tartışmalı virüsü Covid’19 ile uğraşırken, birileri fiilen uzayı işgal ediyor ve hava sahamız işgal edilerek ülkemizin üzerinden uçuşlar gerçekleştiriliyor. Elon Musk, “SpaceXStarship uzay gemisi”ni tanıtırken, Dünyanın en büyük alışveriş sitesi Amazon'un sahibi Jeff Bezos, kurucusu olduğu “Blue Origin uzay şirketi”nin Ay'a göndermeyi planladığı, “Blue Moon” adlı uzay aracını tanıtırken, Uzay aracına astronot olarak,  4 Humanoid gezginci robotu da uzaya göndereceklerini açıkladı. Biz bu emperyal dayatmayı ve tehdidi asla kabul etmeyeceğiz. Platform olarak bu konuda herkesi duyarlı olmaya ve işbirliğine davet ediyoruz.

5GVirüsnews Platformu’nun sözcülüğü, Muammer Karabulut ile birlikte  Abdurrahman Dilipak tarafından yapılacaktır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Özgür Adam 4 yıl önce

Dilipak sayesinde, Sizleri takip ediyorum,İnsanlık yararına yapılacak çalışmalarınızı destekleyeceğim ve daha çok kişiye ulaşılmasını doğru bulduğum düşüncelerinizi aktarmaya çalışacağım,tabi ki bir yerlerin güdümüne girmemek kaydıyla,Yazdıklarınızın dahada araştırlarak genişletilerek Dünya ya yayılmasında insanlık açısından fayda var.Ancak başlangıçta Haber vakti haberinde palavra haberlere yorum yapılanı yayınızda çok büyük hataydı,eleştirdim,Habercilik doğru temellerde olmalı,yalan haberleri algı yönetmekte kullanmak yanlış,maalesef yapıldı bende ikaz ettim,umarım Dilipak gibi insanlığı doğru yönlendirmeye çalışma mücadelesinde hatalarıda baştan önlersiniz,Habercilik Ülkemizde adeta paranın kuyrukçuluğundan ibaret maalesef,yada bir yerlerin alğı servisçileri.,Suudlar ve emirlikler piyon olduklarından kuracağı şehirlerinde kontrolünün Amerika ingiltere merkezli olduğunuda söylemeliyiz.İnsanlığı uyandırıcı çalışmalarınızın faydalı olanlarına destek .olacağım.Başarılar.

Avatar
Anıl 1 yıl önce

Platformun amacı;Covid üzerinden konuşulan, 5G 4.buyuk sanayi devrimi ve starlink uydu projesi üzerinden yer altı yer üstü deniz altı ve deniz üstünün RF Ve lazerlerle uzaktan hedef alınması..Bu bir tehditmidir evet..Suudi Arabistan'da neom şehrin de yüksek daglarla çevrili 26.5 bin kilometrekarelik alanda robotlarla bezeli bir şehir bir pencere..Kovid sentetikmidir biyolojik ajanmidir asilar kısırlık yaparmi sorularının cevaplanması için bu tip platformlarin medya siyaset cemaat iş dünyası stk her kesimden destek görmesi şarttır..Bugun Elon Musk spacexStarship uzay gemisini tanıtıyor, bugün Jeff Bezosun şirketi BlueMoonu tanıtıyor ve 4 robotu araca koyarak aya gondermeyi planlıyorlar..Bir tarafta Amerika ve Çinin kureselcilerce desteklenmesi ve arenadaki mücadelesi..Diger tarafta Donald Trumpin Dsöne soruşturma açması global çerçevede ınsanlari 2 kutba ayırdı..Covid gerçek mi ? Yalansa 5g ve 4.buyuk sanayi devrimi doğru, Covid doğruysa diğer anlatilanlar yanlış