Öne Çıkanlar DSÖ mRNA KKTC GRAFEN OKSİT ABD

CHABAD ve DEPREM

Yazan Muammer KARABULUT

Artık CHABAD sayfası açıldığına göre her şeyi açık açık yazabiliriz. Depremin yaşandığı 6 Şubat günü sonrası  15 Şubat 2023 tarihinde,DEPREMİN ARKASINDA NE VAR?..  CHABAD  DEPREME, ‘ilahi adalet’dedi.(bkz)” başlıklı aşağıdaki yazıyı yazmıştım.

KKTC’de merkezleri olan, “mafya” tarzı yapısı ile bilinen CHABAD örgütlenmesine defalarca dikkat çekilmesine rağmen görmeyen, duymayanlar, bu sefer aynı örgüt elamanın Kahramanmaraş depremine, "ilahi adalet" demesini de anlamadı.

Tanınmış Haham Mordechai Eliyahu’nun oğlu,  CHABAD  örgütüne yakınlığı ile bilinen ve sapkın açıklamalarından dolayı 30 Mayıs 2022’de ABD’ye giriş vizesi bile iptal edildiği açıklanan Shmuel Eliyahu Türkiye’de yaşanan deprem felaketini, "Mısır kuvvetlerinin Kızıldeniz'de boğulmasına" da benzetti.

CHABAD ’IN HEDEFİNDE TÜRKİYE VE KKTC VAR!

KKTC’yi nerdeyse bağışladığımız mafya örgütünü elamanı Eliyahu’nun Olam Katan’daki yazısına,Türkiye ve Suriye'deki deprem ilahi adalet. Tanrı bize kötülük yapan ülkeleri cezalandırıyor. Lübnan İsviçre gibiydi, cehenneme döndü. Suriye yüzyıllarca Yahudilere zulmetti. Tanrı Türkiye hakkında da hüküm verecek. Dünya temizleniyor.” (bkz) şeklinde yorumladı. Fakat bu hezeyanların sahibi hep, Yahudi ve İsrail ile özdeşleştirilerek eleştirildi. Böyle olunca da  CHABAD  yine görülmedi. Zaten amaçları da bu değil mi?

Bugünden CHABAD mafya örgütüne dikkat etmezsek yarın KKTC için çok geç olacak! Hiç değilse Türkiye’de yaşadığımız bu felaket ile ilişkilendirerek kendini bir kez daha açık eden bu örgütü tanırız. Son satırları oldu.

Depreme ilişkin ikinci yazı ise uzun süren bir araştırmanın sonucunda 5 Nisan 2023 tarihinde yazdım.  Yazının asıl alıntıladığım web siteleri silinmiş. Silinmiş olduğunu belgelemek için aynen tekrar yayınladım.  

Yazının başlığı “YAŞAYAN ŞEYTANLAR! HAARP'ın Süper Silahını  CHABAD ’ın, "Pentagon'daki Adamımız" dediği, Haham Naftali Berg Geliştirdi!(bkz)

İlgili yazıda;

Öncelikli olarak, bilim ve teknolojinde yaşanan gelişmelerin paralelinde, deprem, iklim gibi doğal felaketleri tetikleyecek teknolojinin de elde edilmiş olması, insanlık açısından en korkunç silahın bulunması diyebiliriz.

Bahsettiğim silahın en korkutucu tatbikatını, Japonya’da 11 Mart 2011 tarihinde Sendai şehrine 130 km uzaklıkta, “1200 yıldan” bu yana görülmeyen 9 büyüklüğünde bir deprem, onu 24 saat sonra takip eden bir tsunami ve Fukushima şehrine yakın sahil kenarında kurulu bulunan nükleer santralde, tarihin en büyük ikinci kazasının meydana gelmesi ile öğrendik.

Dünya kamuoyunda tüm bu felaketlerin yan yana dizilmesi, TV’lerdeki ürkütücü sıcak görüntüler eşliğinde yapılan yorumlarla doğal olarak görülmesi sağlanırken, sanki arka planda Japonya’ya II. Dünya Savaşında yaşatılan Atom bombası hatırlatılıyordu.

Teknolojiyi kullanan ise Yüksek Frekans Aktif Auroral (Kutup Işıkları) Araştırma Programı’nın İngilizce kısaltması olan ve 1993 yılında kurulan HAARP’dan başkası değildi. Görünürde ABD Hava Kuvvetleri, ABD Donanması, Alaska Üniversitesi ve ABD Savunma Sistemleri Geliştirme Ajansı (DARPA) tarafından finanse edilen HAARP, İonosferik katmanlar üzerindeki elektromanyetik dalgaların yapısını ve bu dalgaların atmosferik ve ekolojik sistemler üzerindeki etkileri ile birlikte güncel haberleşme, navigasyon, uydu iletişimi, petrol ve doğalgaz yataklarını tespit etmek, olası hava saldırılarını havada imha etmek gibi çözümler oluşturuyordu.

HAARP’ın görünmeyen tarafında ise yapılan araştırmaların sonucunda, iklim değişikliğinden depreme kadar felaketleri tetikleyecek güce erişmişti.

HAARP’ın eriştiği bu güç, BBC’nin henüz Japonya’daki sıralı felaketlerden üç yıl önce (5 Haziran 2008) yayınlanan(bkz), “Deprem Uyarı Sistem Planı” başlıklı haberinde vardı. Aralarında NASA araştırmacılarının da bulunduğu bilim insanları, atmosferde yaşanan elektriksel bozulmalar ile aşağıdaki zeminde yaklaşan depremler arasında yakın bir bağlantı bulduklarını, hatta sinyalleri de tespit ettiklerini söylüyorlardı.

HAARP’IN ARAŞTIRMALARI İLE DEPREMİ TETİKLEME

NASA’nın Gelişmiş Uzay araçları Malzemeleri yöneticisi Minoru Freund, BBC’ye yaptığı açıklamada, “Depremler ile atmosfer değişimleri arasında çok yakın bir bağ kurabiliriz” diyordu.

ABD’deki Stanford Üniversitesi de “Deprem uzmanları, elektromanyetik dalgaları yansıtacak miktarda iyonların bulunduğu İyonosferdeki frekansları incelemeli” diyerek, depremler ile enerji değişimleri arasındaki bağlantıyı ortaya koyuyordu.

ABD’nin önde gelen eğitim kuruluşlarından MIT’e göre de, “İyonosfer’e gönderilen dalgalar bir ısınmaya neden oluyor ve fay hattından radyoaktif radon gazının çıkmasını sağlayarak depremi”(bkz) tetikliyordu.

Bilim dünyası Japonya’da 11 Mart’ta yaşanan 9 büyüklüğündeki depremden önce HAARP ile felaketleri tetikleyecek güce erişildiğine ilişkin bilimsel açıklamaları açık açık yapıyordu. Japonya’daki felaketten birkaç saat önce HAARP’ın frekans ölçme sisteminde, 2.5 Hz’lik bir değişim ortaya çıktığını da 14 Haziran 2013 tarihinde kaldırılan(bkz) sayfalarında bütün ayrıntısına kadar yayınlıyorlardı. Ancak, deprem ve depremin ardında bıraktığı acılardan korkmuş olmalılar ki biranda HAARP’ın yanında iklim ve depremden sözden edenlere komplo teorisi yapmakla suçlandı.

HAARP'DA  CHABAD EVİ!

Burada örnekleri çoğaltmak mümkün ama asıl bu yazıda göstermek istediğim, HAARP’ın yine az bilinen kurucusunun  CHABAD  Hahamı olarak bilinen Naftali Berg ve HAARP’ın da bir  CHABAD Lubavitch evi olarak kullanılmasıdır.

HAARP'ın süper silahını süper silahını  CHABAD ’ın, "Pentagon'daki Adamımız" dediği, 1994 yılında ölen Haham Naftali Berg geliştirmişti. Yani son yıllarda, Türkiye’de ve KKTC’de varlığı bilinen  CHABAD ’ın etkinliği, DARPA’dan HAARP’a kadar uzanmıştı.

 CHABAD ’ın örgüt üyelerine, "bizim süper silahımız", " CHABAD 'ın gururu" dediği, Pentagon'un Ordu Araştırma Laboratuvarı İleri Teknoloji Ofisi araştırma direktörü olan Haham Dr. Naftali Berg idi. O aynı zamanda,Kuantum Mekaniği ve Sicim Teorisi üzerine önemli dersler” de verdi.(bkz)

Ödüllü bir fizikçi de olan  CHABAD ’çı Naftali Berg, ABD Ordusu'nun Harry Diamond Laboratuvarlarında ışık ve ses dalgaları arasındaki etkileşimi araştıran bir ekibe de liderlik etti.

Haham maskesi ile dolaşan, yedinci Lubavitcher Rebbe Menachem Mendel Schneerson'ı ruhani babası olarak kabul eden Naftali Berg’in kim olduğunu, yalnızca kendileri için geliştirdikleri sapkın inançlarına ulaşmak adına, ABD ve İsrail’in askeri amaçlı hangi silahları geliştirdiğine  CHABAD ’ın kendi sayfalarından(bkz), takip edebilirsiniz.

Dünya’da  CHABAD ’çı Naftali Berg’in, Pentagon'un düşünce kuruluşu olarak iklimsel, jeofizik ve psikotronik silahlardan(*) oluşan bir kompleks olan HAARP sisteminin de geliştiricisi olduğu nerdeyse hiç tartışılmadı! Şimdi dünyayı bir tarafa bırakarak, Türkiye’de daha fazla zaman kaybetmeden, 6 Şubat 2023 de Gaziantep ve Kahramanmaraş’da yaşanan depremi felaketine,  CHABAD ’ın güçlü yeni dünya düzenindeki rolü ile yeniden bakmalıyız.

HATIRLATMAK ZORUNDAYIM

Cüneyt Zapsu’nun katıldığı Dünya Ekonomik Forum sonrası dünya nüfusunu, “taş çatlasa 100 milyon”(bkz) indirecekler açıklamasını da artık tartışmak ve önlemek almak zorundayız.

Çünkü  CHABAD ’ın hedefinde, o tek, tek başlayan hedefleri de sadeleştirerek, “tek dünya tek insan” diyerek(bkz), dünyada Nuhi yasaları savunmaktadır. Bilim de bir sapkın tarikat veya bir mafya yapılanması olarak da bilinen  CHABAD ’ın ruh hastası güruhu ile hedefine gidiyor... Demişken 9 Ocak günü Brooklyn’deki merkez yuvalarındaki tüneller ortaya çıktı. Ve artık az bilinen CHABAD çok bilinen bir örgüt haline geldi. Onun için depremle veya çok bilinen HAARP teknolojisi ile bu sapkınların ilgisine tekrar dikkat çekmenin tam zamanı olduğu için tekrar yayınladım. Çünkü karşımızda aynı zamanda ileri teknolojiyi de kullanan bir örgüt var. 

(*) Psikatronik silahlar olarak adlandırılan bu modern tehditler, farklı şiddetlerde elektromanyetik yayılım üreten ve spesifik hedefler üzerinde etkiler oluşturarak bir silaha dönüşebilen mikro dalgalardır. Bir çok komutu insan beynine 10-150 Hertz sinyal bandında güçlü elektromanyetik sinyaller aracılığı ile iletebilir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Cskn 6 ay önce

Bunların teknolojisi 50 yıl ilerden gidiyor diye geçmişte konuşmaları algılıyorum. Zaman yok sadece o 50 yılı geçip, erdemli insanların 50 yıl ilerden gitmesi şart. Sözle değil eylem ile inşAllah. Adamların 40 uçak gemisi varsa senin burda uçak gemisi yapmanın bir anlamı kalmıyor. Sen 40 tane yapsan adam 80 tane yapar. Mühim olan onu imha edecek bir teknolojik yapıyı gelistirmen derdi rahmetli Erbakan. Süper silahıda durdurmanın vardır bı yolu elbet. Demir kubbe yi hackleyen filistinli genç gibi umutluyuz. Ümit varız.