Öne Çıkanlar DSÖ mRNA KKTC GRAFEN OKSİT ABD

ÖNCE HAYATTA KALMAYI BAŞARIN

Ecelimiz böyle mi gelecekti. Yüzyıl hayalleri kurmak güzel de ne yapmak istiyorsanız onu yapabilmek için önce yaşamanız gerek. Uğur Şahin ve Özlem türeci 1 milyon kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alsa ya da kurşuna dizilse ne yazar ki, siz o mRNA’lar zerk edildikten sonra.

Şimdi Milletçe hapı yuttuk! Hayır hayır, insanlık hapı yuttu. Tamam ecel gelmeden ölmeyeceğiz de, siz kendi ecelinizin ONAM’ını vermişsiniz, aşı olmak için kuyruğa da girdiniz.

Hadi şimdi bilim kurulları değil, tüm ilim adamları seferber olsunlar ve ölüm sırası size gelmeden ya da hasta olup derman aramaya çıkmadan bir çözüm üretsinler.

Ölen ölecek de ölmeyip hayatta kalanın da ellerinden gelirse ar-namusunu bırakmayacaklar. “Nefes alıp vermekle canlı mı sayılır sanki şerir, demirci körüğü de hava alır verir”.. İstedikleri insanları ruhsuz genomlara dönüştürmek. İstanbul sözleşmesi, Lanzarote, LGBT ile bunun yollarını döşediler. Biz sadece otomobiller için oto yollar yapılıyor zannediyorduk. 5G ve Starliklerle döşenen siber yollar siber orduların işgali için döşeniyor olmasın sakın. Bu yollardan varacağımız yer TransHumanizm olmasın! NeuroLinklerle hayatta kalanlar Nesne haline getirilip Siborglere dönüştürülmesinler sakın.

Yaşadığımız süreçte Ademoğullarının başına gelen en büyük felaketlerden birini yaşıyoruz.

Biz Deccali kapıdan beklerken o bacadan geldi girdi. Ve şimdi damarlarımızda dolaşıyor. Kalbimiz, midemiz, Beynimiz işgal edildikten sonra geriye kalıyor.

Bakın bu tehdit Deizm’den, Ateizmden, ülkenizi kaybetmenizden daha büyük. Siz olmadıktan sonra bu toprağın ne değeri var ki.

O size aşı diye enjekte ettikleri mRNA’ların o (m)si, bize söyledikleri gibi “Messenger” yani mesaj değildir. O bir “Modifikasyon” aracı imiş yani “gen manipülatörü” imiş.

Sahi merak ediyorum, birileri bizi milletçe ipnoz mu etti. mRNA vesilesi ile yakını ölen bir hakim, savcı yok mu? Bir doktor yok mu kendi yakınının hakkını savunacak. Aklınızı mı, vicdanınızı mı kaybettiniz.

Size en ufak zarar verenlerden şikayetçi oluyorsunuz, sizi sevdiklerinizle birlikte öldürmeye kalkanlara karşı söyleyecek bir sözünüz yok mu? Sahi bu hallere nasıl getirildiniz. Ne din, ne tarih, ne bilim, ne gelenek sizi uyandıramayacak mı? Hayatınızdan mı bezdiniz. Düşünme melekenizi mi kaybettiniz. Unutmayın Allaha cahillere ve zalimlere yardım etmez. Eğer yine de uyanmazsanız ölmeseniz, öldürülmeseniz bile intihara uygun hale gelmişsiniz demektir. Bu işin sonu uyuşturucu ya da akıl hastalıklarıdır. Eczacınıza sorun, antidepresan ilaç satışlarında artış var mı? Psikolog tanıdığınız varsa sorun bakalım memleketin hali ne? Aile niye dağılıyor dersiniz. Çünkü insanlığın şuuraltı ve vijdanız bu akılsızlık ve vurdumduymazlık karşısında isyan ediyor.

İnsanlık tarihin en büyük terör örgütü ile karşı karşıya, bunu bir kenara not edin! İşgal edilen ülkenizden önce beyniniz, kalbiniz, mideniz ve damarlarınız oldu.

Biz Uluslararası sistemle birlikte “Birlik” olduk ya, birlikte hareket ediyoruz ya; BİRLİK OLMANIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ DE VARDIR. DSÖ, Avrupa ile Dijital Sağlık Ortaklığını 5 Haziran da Başlattı... Yani uygar Avrupa vatandaşlarını küresel kan emicilerin kontrolüne bıraktı.

Bakın eğer sessiz kalırsanız, yeni mRNA senaryoları var kapıda 14 tane daha mRNA klinik çalışmaları devam ediyormuş. Bunların kimi prostat kanseri ile ilgili, kimi Akud miyoloid Lösemi, kimi HIV, kimi Zika virüsü, kimi Cilt kanseri, kimi Yumurtalık kanseri, kimi SARS ile ilgili imiş. Bu çalışmalar 2010’dan beri yapılıyormuş. DSÖ planlı salgını 11 Mart 2020 tarihinde ilan etmiş ModeRNA 21 Şubat 2020 (20 gün önce), BioNTech 27 Nisan 2020 (46 gün sonra) işbaşı yapmış.

Pfizer ve BionTech’ın AB’ye sunduğu CoVID aşısı güvenlik raporunda, 1,6 milyon yan etki vakasının tespit edildiği ve Miyokardit gibi ciddi yan etkilerden haberdar olunduğu da ortaya çıktı.

Habere göre, Pfizer-BionTech’in AB’ye sunduğu 396 sayfalık, “aşı güvenliği raporu”nda 19 Aralık 2021 ile 18 Haziran 2022 arasında yapılan Pfizer-BionTech CoVID-19 mRNA aşılarında, 508 bin 351 aşılamada toplam 1 milyon 597 bin 673 yan etki tespit edildi. En az bin Anaflaksi, 8 bin 500 Miyokardit vakası yaşandığı belirtildi. Daha bu kendi beyanları ve dünden bu güne bu olumsuzluklar artarak devam ediyor. Sahi, bu arada bizim sağlık bakanlığı ne yapıyorlar. Bizde durum ne? Niye susuyorsunuz!

Bakın, görünen o ki, bu işte günah keçisi olarak, bir paravan şirket olarak BIONTECH’i öne çıkartıp Özlem Türeci ve Uğur Şahin’i yargının ölüne atıp, bu “İKİ MÜTHİŞ TÜRK”ü önce Nobel yalanı ile yüceltip, sonra “iki hain Türk” olarak yere çalacaklar. Suçun faturasını sanırım “Bizimkiler”(!?)’e kesecekler anlayacağınız.

İktidar ya da muhalefet kanadından bu konuyla ilgilenen var mı? Sermaye, bürokrasi, Media, STK’lar, Meslek odaları, Akademi, Cemaat, bununla ilgilenen var mı? Yasama, Yürütme ve Yargı bu konuda bir girişim başlattı mı?

Peki sizce, neden!? Bu ülkede “Beka” tartışması yapanlar, neden bu “Milli Güvenlik sorunu” ile ilgilenmezler? Neden TSK, Jandarma, MGK, MİT, Emniyet İstihbarat bu konuda bir faaliyet içinde olmaz. Neden, neden, neden? (Bu ifritten sualin kılını çekmez akıl). Bu sorunun cevabı üzerinde düşünmeye değmez mi? Unutmayın, “size dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın” diye düşünüyorsanız, o yılan gün gelecek sizi sokacaktır ve o zaman arkanızdan ağlayacak birini de bulamayacaksınız. Ve o gün sizin için cehenneme açılan bir kapının önünde ölümüne sebep olduklarınızın çığlıklarını duyacaksınız.

Selam ve dua, aklını kullananlara, haksızlıklar karşısında susmayıp direnenlerin üzerine olsun.

Anahtar Kelimeler:
ModRNA5GUğur Şahin
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Aydın 1 yıl önce

Sanki, makaledeki soruların cevapları da yine makalede. Ancak bunu sorgulayıp kendini düzeltecek halk yok. Görünen o ki, daha önce topluluklara olduğu gibi akıl edip, kendini düzeltmediğinde olanlar olacak galiba...