Öne Çıkanlar Kamala Harris Çanakkale Hazar Türkleri AFİK YAACOV Erzincan

TRUMP EN BÜYÜK KORONOVİRÜS YALANININ BELGESİNİ GÖSTERDİ!

2020 yılında gördüğümüz COVİD-19’un renklendirmiş resmi de 1975 yılında elde edilmiş siya-beyaz Kuş koronavirüsü idi.

Yazan Muammer KARABULUT

REUTERS Haber Ajansı, DSÖ’nün henüz 11 Mart 2020 tarihinde ilan ettiği pandemiden 8 gün (19 Mart 2020 tarihli)  sonra Donald Trump’ın elinde, “yeni koronavirüsün fotoğrafını gösteriyor” diyerek bir haber paylaştı!   Resim karesinde Başkan Donald Trump’ın yanında,  Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanı Alex Azar (solda, CDC Direktörü Robert Redfield, sağdan ikinci ve CDC Laboratuvar Bilimi ve Güvenliğinden Sorumlu Müdür Yardımcısı Steve Monroe'nda vardı.

Trump’ın 19 Mart 2020 tarihli haberi ve gösterdiği resmi yeni gördüm. Hemen dikkatimi çekti. Çünkü o resimde gördüğüm, “yeni koronavirüs”’ün değil, 1975 yılında Avian coronavirus’üne/Kuş koronavirüsü(*)  aitti. Bununla ilgili 8 Şubat 2021 tarihinde 5gvirusnews.com da, “COVİD-19'DA KUŞ VAR!” başlıklı bir yazı yazmıştım.

Pandeminin bütün yalanı adı var ama kendisi olmayan SARS-CoV-2 ile başlamıştı!. Ortalıkta gezinen ise Amerika’da viroloji alanında elektron mikroskobu ilk kullananlar arasında yer alan Dr. Frederick A. Murphy’ın 1975 yılında Avian coronavirus olarak tanımlanmış ve siyah beyaz olarak yayınlanmıştı. (Resim:5) Bu resim daha sonra renklendirildi.

Bu resmin ABD Başkanının eline vererek resim çektirmek ise pandeminin hemen başlangıcında nasıl bir dolandırılıcılıkla karşı karşıya kaldığımızın, bundan daha büyük delili olamazdı!.. Ortada virüs yok ama ABD Başkanın eline 1975 yılında elde edilen bir virüs resmi vererek, üstelik ABD’nin en güvenilir kişiler ile resim çektirmenin algısı bugünlerde daha iyi anlaşılıyordu! -Kim sorgulayacak? Dünyanın en kudretli başkanının eline böyle sahte bir resmi vererek, dünyanın yine en büyük Haber Ajansı olan REUTERS’e haber yaptırmak, yine bu plandemi yalanını tezgahlayanların gücünü ve aslında nasıl bir  oyunun içinde olduğumuzun kanıtını da gösteriyordu!

Gelelim bu resmin plandemide nasıl kullanıldığına; COVİD-19’un PCR test tanı kitinin, “dolandırıcı” Prof. Cristian Drosten olmak üzere, renkli bir virüs resmi gösterdiler ve/veya paylaştılar. (Resim :1)

Covid-19 DZIF- German Center for Infection Research (Alman Enfeksiyon Araştırma Merkezi) web sitesinde 16 Ocak 2020 tarihinde,“Çin'de yeni koronavirüs için ilk test geliştirildi” başlıklı (Resim:2) basın-bültenin yayınlandı. Resim altında ise “Koronavirüsler (elektronik kaydın renkli iletimi). © cdc / Dr. Fred Murphy ve Sylvia Whitfield” ve resmin hemen sağ altında da ilgili kişi olarakta Prof. Cristian Drosten ve resmi yazılıydı. Bir gün sonra yani 17 Ocak 2020 tarihinde, PCR test kiti protokolü olarak DSÖ’nün sayfalarında yayınlandı.

Burada en önemli algı, yayınlanan renkli koronavirüs resimleriydi. Sonra bu koronavirüs resimleri bir çok önemli sağlıkla ilgili web sitelerinde yer aldı. (Resim: 3-4) Sanki COVİD-19’un elektronik bilgisayarla çekilmiş resmi dolayısı ile bir hastada tespit edilmiş ve/veya izole edilmiş izlenimi güçlü bir şekilde veriyordu.

Bunun üzerine resmin altındaki Dr. Fred Murphy ismini araştırdım. Amerikalı, viroloji alanında elektron mikroskobu ilk kullananlardan Dr. Frederick A. Murphy ulaştım. Kendisi bu resmi 1975 yılında Avian coronavirus olarak siyah beyaz olarak elde etmiş ve yayınlanmış. (Resim:5)

Ama CDC sayfası dahil hiçbir yerde bu resmin Avian coronavirus’ü ve diğer dergilerde de 1975 yılında elde edildiği yazılı değildi!

Bu tabii ki COVİD-19 yalanını doğrulayan başka bir delil, bilim adamı olarak güvenilen insanların kaynakları konusunda açıklayıcı bilgi vermemeleri açısında da son derece düşüncüdür.

ABD Başkanı Trump’ın haberi aslında, elindeki sahte virüs değildi, bu benim resim altında yazılı olan ve gördüğüm bir ayrıntıydı! Asıl haber,  PCR testin koronavirüs ile su arasındaki ayrımı bile yapmadığı yazılıydı! CDC testlerin açıkçası hatalı olduğunu söylüyordu. Ama ABD’de PCR test yapılmaya devam ediyordu. Tarih : 19 Mart 2020  

Sonuç; Trupm’ın eline o olmayan virüsü verenler, olmayan virüsü varmış gibi gösteren bir de PCR test yapmışlardı. Ama haberde PCR testin koronavirüs ile suyu ayırt edemediği ve o resmin altında ise “yeni koronavirüs” yazılıydı.

Eğer hala bu virüs ile peydahlanan plandemiye inanıyorsanız. Akıl sağlığınızı kesinlikle kaybettiniz!

(*) Avian coronavirus’ü kuşları enfekte eden ve ilişkili hastalığa kuş bulaşıcı bronşite neden olan bir virüs olarak biliniyor. Tavukların solunum yollarını, bağırsaklarını, böbreklerini ve üreme sistemlerini etkileyen oldukça bulaşıcı bir kuş patojeni.

Kaynaklar:

https://www.5gvirusnews.com/yazarlar/covid-19-da-kus-var-h466.html

https://www.dzif.de/de/erster-test-fuer-das-neuartige-coronavirus-china-ist-entwickelt

Yazını uzantı olarak; Avrupa bulaşıcı hastalık sürveyansı, epidemiyoloji, önleme ve kontrol dergisinin Cilt 25, Sayı 3, 23 / Ocak / 2020 yayınlanmış.

https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045

https://virological.org/t/initial-assessment-of-the-ability-of-published-coronavirus-primers-sets-to-detect-the-wuhan-coronavirus/321

https://phil.cdc.gov/Details.aspx?pid=15523

https://www.idcmjournal.org/coronavirus-history

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.