Öne Çıkanlar Mikro Dalga Nurfer Tercan Aleksandr LUKAŞENKO Twitter 5G Virüs – Platformu

ABD’DE İLGİNÇ ŞEYLER OLUYOR

Biden, öyle anlaşılıyor ki Tapınakçı biri. Katolik görünümlü bir Siyonist bir Yahudi çetesi bunlar. Şu bizim Müslüman görünümlü Yahudi topluluğu olan Sabataylar gibi.

Biden’in Dışişleri Bakanı adayı kim: Tony Bilinken. O da bir Katolik.

ABD’de de toplam; %65 seviyesindeki Hristiyanların %43’ü Protestan, %20’si Katolik, %2’si Mormon, %26 Dinsiz, agnostik ya da hiçbir dine bağlı olmayan, %2’si Musevi, %1’i Müslüman, %1’i Budist %1’i Hindu %3’ü diğer dinlerden. Katolikler Protestanların iki katından daha fazla, ama Biden ile birlikte Başkanlık büyük ölçüde Katoliklerden oluşuyor. Aslında bunlar Katolik de değil, Katolik görünümlü Yahudi. Yahudilerin de Siyonistlerinden. Yani o Tapınakçı gelenekten geliyor.

Antony Blinken 2002’de Evan Ryan ile Katolik Holy Trinity Catholic Church / Kutsal üçleme kilisesinde evlendi. Ryanİrlandalı bir Katolik gibi gözükse de o da aslında bir Musevi. Nikahları da aslında, kilisedebu iki inanca göre yapılmış.

Buyurun size bu düğünle ilgili bir haber: İskenderiye'den Bay ve Bayan Anthony J. Ryan Jr.'ın kızı Evan Maureen Ryan, Paris'ten Judith Pisar ve New York'tan Donald M. Blinken'ın oğlu Antony John Blinken ile dün evlendi. Bir Roma Katolik rahibi olan Rev. William J. Byron, Washington'daki Holy Trinity Roma Katolik Kilisesi'nde Haham Harold White ile töreni gerçekleştirdi.Ryan’ın annesi Donna Ryan, İskenderiye'de bir Piskoposluk okulu olan Aziz Stephen ve Aziz Agnes Okulunda anaokulu öğretmeni.

Blinken’in babası, New York'taki yatırım bankası EM Warburg Pincus & Company'nin müdürü olarak emekli olan, 1978'den 1990'a kadar New York Eyalet Üniversitesi'nin yönetim kurulu başkanlığını ve daha sonra Macaristan'ın büyükelçiliğini yapan biri.. Blinken’in annesi, Fransız-Amerikan kültürel ilişkilerini destekleyen, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Arts France-USA'nın başkanıdır. Bu arada Bilinken’in babasıVera Blinken ve Samuel Pisar'ın üvey oğludur.

Özetleyecek olursak, Blinken 16 Nisan 1962'de, New York'ta Yahudi anne baba Judith (Frehm) ve Donald M. Blinken'ın oğlu olarak dünyaya geldi. 1971 yılına kadar New York City'deki Dalton Okulu'na devam etti ve Paris, Fransa'ya taşındığında École Jeannine Manuel'e gitti. Oraya, Holokost'ta hem Auschwitz hem de Dachau kamplarından sağ kurtulan boşanmış annesi ve yeni kocası avukatı Samuel Pisar ile taşındı. Anne tarafından büyükanne ve büyükbabası Macar Yahudilerindendi.Blinken’in amcası Alan Blinken, tanınmış bir işadamı, Belçika’da büyük elçi olarak götev yaptı ve o da Amerikalı ünlü Yahudi ailesi “Koch” ailesinden Melinda Koch ile evli.Bir ara Belçika merkezlibir biyofarmasötik üreticisi UCB’yd yöneticilik yapmış. Yani ilaç konusunu bilen biri. Blinken’in babası Musevi bir aileden gelen Ukraynalı yazar Meir Blinken'in torunu.

Ryan ve Blinken, 1995 yılında Beyaz Saray'da birlikte çalıştılar. Ryan Beyazsaray’da Clinton'ın ve genelkurmay başkanının özel asistanlığı görevinde bulundu.Clintonun yazıları yazan, konuşmalarını hazırlayan ekipte kıdemli yönetmendi.

Ailenin kökleri ABD’den Paris’e, OradanMacaristan’aMısıra, Mısırdan Ukrayna’ya uzanıyor.Bu adam Obama döneminde Avril Haines ile birlikte çalışmışlar. Geçen gün Hainesin kim olduğunu yazdım.

Bunları niye yazıyorum. Bu hikayeler dünyanın her yanında böyle. Sonuçta hangi taşı kaldırsan altından bir derin bir aile çıkıyor. “Boğazdaki Aşiret”ün yerini, bir başka yerde “Adadaki aşiret”, bir başka yerde “Vadideki aşiret”, bir başka yerde “Dağdaki aşiret” alıyor. Bazan Demokrat, bazan Cumhuriyetçi oluyorlar.

Bu ekip, CoVID ekibi, Bu ekip “Global Greeat Reset” ekibi. 5G ekibi bunlar. Aşı komplosu bu ekibin işi.. Bunları iyi tanıyın.  Ama bilin ki, gideceği yeri bilmeyen kapsata hiçbir rüzgar fayda sağlamaz. Sonuçta her topluluk layık olduğu gibi idare olunur, tencere yuvarlanır kapağını bulur. Kurtuluş, Allah’ın ipine tutunmakta! Allah’ın yardımı bize ulaşmazsa, ki o cahillere, zalimlere, fasıklara yardım etmeyecek olursa, işimiz çok zor. Onun yardımı bize ulaştıktan sonra da ne gam!

Bu adamın geçmişine bakıyorum da Türkiye’yi, Suriye’yi yakından biliyor. PKK’ya karşı Türkiye’yi, DAEŞ’e karşı PKK’yı destekliyor. KKTC’de tek devleti savunuyor. Sisi’ye karşı, Brexit’i karmaşa olarak görüyor. Çin’e karşı Tayvan’ı destekliyor. Libya’da bizim karşımızda ama, Rohinya’da ve Myanmar Müslümanlarına destek veriyor. İsrail’in Araplarla yakınlaşmasına destek veriyor. Rusya düşman, Çin Rakip, İran’ı baskılamaktan yana. Filistinliler’e karşı İsrail’in yanında. Yemen’de Husiler’e karşı Suudilerin yanında.

Bunlar Tapınakçı gelenekten gelen, Hitlere karşı, Biraz Fransız, biraz Balkan, biraz İtalyan bir Yahudi topluluğu. Global reset sonrası yeni normal dönemde, yeni bir dünya inşa etmek istiyorlar. CoVID’ bunların ilk işaret ateşi. Aşı ve Chip, Neuralink komplosunu da başarırlarsa önlerinde bir engel kalmayacak. Şeytanın egemenliğine giden yolda, hedeflerinde Gıda, Sağlık, Çevre, Enerji, Sanayi, Din, Eğitim, Aile, Gençlik, Media ve STK’lar var. Yasama, yürütme, yargı çevreleri ile doğrudan ve dolaylı temas yolları arayacaklar. Herpimizin çok dikkatli olması gerek. Tapınakçı, Avrupa kökenli Katolikler ABD’de iktidara gelme hazırlığı yapıyor. Trump ve Biden arasındaki savaş, hem Demokrat-Cumhuriyetçi, hem Katolik-Evengelik savaşı.  Endişeye gerek yok, onların bir planı varsa Allahın da bir hükmü var. Galiba olacak olan Onun hükmüdür. Görelim Mevlam neyler. Selam ve dua ile.

Anahtar Kelimeler:
ObamaNew YorkUSA
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.