Öne Çıkanlar DSÖ Z kuşağı COVID19 psikotronik aŞI

İKİ YENİ CEPHE AÇTILAR            

İklim ve Gıda.. Sağlık cephesi aktif, buna iki yeni cephe daha eklediler. 5G dolayısı ile ve görev alanı itibarı ile Sanayi ve Teknoloji bakanlığı ile Ulaştırma Bakanlığı ile de son derece yakın ilişki içindeler. AİLE Bakanlığı, Savunma ve Dışişleri de onlar için hayati öneme sahip. BM şemsiyesi altında bir düzenine örgüte diplomatik muafiyet tanınması yetmedi bir de imtiyazlı statü sağlandı. NATO’nın stratejik eylem planı içinde de bu konu önemli bir yere sahip. Dolayısı ile işin bir de askeri boyutu var.

Aslında ilgilenmedikleri bir konu yok. Hayatın bütün alanlarında Büyük Resetlemeden sonra, yeni düzenlemeler ve yeni Normlar getirecekleri için herkesle işleri var. Belediyeler, STK’lar, Akademiler, Medya, her tarakta bezleri var. Bir de başımızın püsküllü belası Habadçılar var. Adamlar KKTC’yi sıçrama tahtası olarak kullanıyor. Meslek örgütleri ve sendikalardan bir ses çıkıyor mu? Akademi, Sermaye, hepsi “dut yemiş bülbül” gibi.

Bu iş memlekette EYT kadar kamuoyu oluşturmadı. Ya hu, ne emeklisi, ne işçisi, ne eğitimi.  Para yok, işçi-memur yok. Taksiciler, insansız kara araçlarının geleceğine UBER’e gösterdikleri tepkinin binde birini göstermedi. Ya hu, beyniniz bilgisayara bağlanınca ne okulu, ne hafızlığı.. Millete “kimlik kartınızda GENDER yazıyor” diyorsunuz, boş gözlerle yüzünüze bakıyor. Artık biyolojik cinsiyet yok. Siz bir GENOM’sunuz! Devlet sizi öyle tanımlıyor. Siz, “Din, ahlak, gelenek ve biyolojik cinsiyetinizden bağımsız bir GENDER’siniz”. Biyolojik cinsiyet yok, toplumsal cinsiyet var artık. O da değişken ve akışkan olabilir. Kendinizi nasıl hissediyorsanız o’sunuz yani. Daha önce Türkçülük de o hale getirildi. Adam “Benim damarlarımda bir gram Türk kanı yok, ama ben Türk milliyetçisiyim” diyor. Eee,“Halksız Demokrasi”, “Azınlık Cumhuriyetçiliği”, “Tek Adam’cı “Anti Monarşizm”i de bir icad etmedik mi? İş geldi “İmansız İslam”a. LGBT İslam’ı bile olduktan sonra İslam’ın 41 çeşidi yapabilirsiniz. Arap İslam, Türk İslam, Fars İslam, Liberal İslam, Laik İslam, Folk İslam, Amerikano İslam, Sünni İslam, Şii İslam, Suudi İslam, Euro İslam, Feminist İslam say sayabildiğin kadar. Önüne-sonuna ne eklerseniz ekleyin, geriye kalan İslam değildir. Din, ideoloji, tarih, herşeyin içini boşalttılar. Boşuna Great Reset’ten, Trans Humanizm’den söz etmiyorlar.

Digital dönüşüm gerçekleşince, tüm dünya tek bir sisteme bağlanacak. Bugün kullandığımız bilgisayarlar MikroChip tabanlı,  Şimdi nano Chipler geliyor. Tüm dünyadaki sistem tek bir sistem olacak. O da yapay zekaya bağlanacak, onu da yapay bilinç yönetecek. NeuraLinkler bu sene başlıyor. Sonuçta Trans Humanizmle insanlar Siborga dönüşecek ve onlar da birer biyonik robota dönüşecek. İnsanların yerini de Humanoidler alacak. Yani bugünkü insanlara gerek yok. Çöp olacaksınız, bunlar başarırlarsa. Bu süreçte bir dünya savaşına ihtiyaç var. Konvansiyonel silahların o füzeler, İHA’lar SİHA’lar, Savunma sistemler, Donanmalar, Hava kuvvetleri, Kara kuvvetleri hep önce birbirini yok edecek, kalanlar da Laser ve RF saldırıları ile vurulacak. Bu Şeytani güçler, Bu Deccaliyet sistemi, tek para, tek ordu, tek devlet istiyor.

Ne zaman uyanacaksınız. Onların size ihtiyacı var. Onlar 100 milyonu ideal bir nüfus görüyorlar. Ama denekler, geçiş dönemi için 500 milyon insan düşünüyorlar. Onları da hayatta kalacak değişik özelliklere sahip insanlardan özel olarak yapay zeka tarafından belirlenecek 1 Milyar insanın içinden seçecekler.

Bu onların planı. Şüphesiz Allah’ın da bir hükmü var. Ama insanlar bu haksızlıklar karşısında susarlar ya da zalimlerin Deccaliyet sisteminde görev almak için kuyruğa girerlerse, Nuh tufanında olanları hatırlasınlar. İnsanlık tarihin en büyük felaketlerinden birini yaşayabilir. Bize “Zalimlere yardım etmeyin, sonra onları yakacak ateş size de dokunur” denmedi mi, “Haksızlıklar karşısında susanlar dilsiz Şeytandır” denmedi mi? “İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helak eder misin Allah’ım” diye düşünmemiz söylenmedi mi bize. Ki onlar “biz islah edicileriz diyorlar. İyi bilin ki onlar bozguncuların ta kendileridirler” yalan söylüyorlar.

En büyük seçim bu aslında. Safınızı seçim. Bu global tehdide karşı, yeryüzünün bütün akıllı, namuslu ve cesur insanları hep birlikte HAYIR demeliyiz ve sonra da adaletten, barıştan hürriyetten yana evrensel bir düzenin temellerini atıp, yeni bir medeniyet inşa etmeliyiz. Katılımcı, çoğulcu, Şeffaf, Hukuk devletini esas alan Hılful Fudul, Medine sözleşmesi, Müdafa-yı Hukuk, Kuvvayı Milliye, ve Ahi evran anlayışı bu konuda bizim için tarihten alacağımız bir tecrübe birikimi olarak ise bize yön gösterecektir. Selam ve dua ile.

Anahtar Kelimeler:
BMNATO5GGENDER
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
İsmet 1 yıl önce

Aynen katılıyorum hocam, Allah C.C rahmeti ve bereketi üzerinize olsun...